بوکان پایپ واحد نمونه صنعتی استان بطور متوالی
bukanpipebukanpipebukanpipe
۰۴۴-۴۶۴٣٣۴۴۴,۵
آذربایجان غربی - بوکان- کیلومتر ١۰ جاده میاندواب

لوله گاز رسانی

لوله گاز رسانی

امروزه گاز طبیعی به عنوان سوختی تمیز برای تامین انرژی خصوصاً در صنایع مادر، در سبد انرژی مصرفی بیشتر کشورهای جهان جای خود را باز کرده است. ایران با دارا بودن حدود ٢٨ تریلیون متر مکعب گاز طبیعی دومین دارنده گاز طبیعی جهان بعد از روسیه می باشد. حدود ۵۰ سال است که لوله های پلی اتیلن در شبکه های گازرسانی بعنوان گزینه اول در انتقال این منبع با ارزش انرژی کاربرد دارند.

از دلایل این امر میتوان به سرعت و سهولت در اجرا، آموزش ساده ، مقرون به صرفه بودن این لوله ها و مهم تر از همه عدم خوردگی و در نتیجه عدم نیاز به پوشش وحفاظت از زنگ اشاره کرد. با عنایت به مراتب فوق و نیز با در نظرگرفتن معضلات و مشکلات موجود در اجرا و نگهداری لوله های فولادی، برای استفاده از لوله های پلی اتیلن در شبکه های توزیع گاز جای هیچ تردیدی باقی نمی ماند.

شرکت تعاونی لوله پلی اتیلن بوکان(بوکان پایپ ) مفتخر است که اولین تولید کننده لوله پلی اتیلن گازرسانی در شمال غرب ایران است

بسته بندی لوله ها

مطابق جدول فوق لوله های گازرسانی تولیدی شرکت لوله پلی اتیلن بوکان تا سایز ٩۰mm به صورت کلاف بسته بندی می گردد . بر روی دو انتهای لوله درپوش گذاشته شده و کلاف بوسیله یک طناب محکم یا تسمه پلاستیکی بسته میشود.

* قطر خارجی کلاف سایز ۶٣mm در متراژ ١۰۰ متری برابر ١.٧متر

* قطر خارجی کلاف سایز ٩۰mm در متراژ ۵۰ متری برابر ٢ متر

مشخصات فنی

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
خیر، متشکر
X