بوکان پایپ واحد نمونه صنعتی استان بطور متوالی
bukanpipebukanpipebukanpipe
۰۴۴-۴۶۴٣٣۴۴۴,۵
آذربایجان غربی - بوکان- کیلومتر ١۰ جاده میاندواب

لوله آبیاری قطره ای

لوله آبیاری قطره ای

لوله پلی اتیلن LD یا نرم(Low Density)  عمدتاً با قطر ١۶ میلیمتر تولید میشوندو در آبیاری قطره ای مورد استفاده قرار میگیرند.. از این لوله ها به عنوان لترال (Lateral) یا لوله های آبده که از لوله های اصلی یا نیمه اصلی منشعب شده ، استفاده می گردد. قطره چکان ها بر روی این لوله نصب می شود

آبیاری قطره ای چیست؟

آبیاری قطره ای ( Drip irrigation ) روشی است که در آن آب با فشار کم از روزنه  قطره چکان  خارج و به صورت قطراتی در پای گیاه ریخته می شود. استفاده از سیستم آبیاری قطره ای (Irrigation) بر روی بسیاری محصولات و مقایسه آن با روشهای دیگر نشان می دهد که آبیاری قطره ای آسان ترین راه آب دادن به گیاه ، درختان و تاکهاست . 

این سیستم به علت صرفه جوئی در میزان آب و هزینه ها دارای مزایای ‏آگرونومیکی، آگروتکنیکی و اقتصادی منحصر به فرد است.در کشور ما نیز بدلیل مواجهه با خشکسالی های پی در پی و بروز بحران کم آبی، باید روشهای آبیاری کرتی، نواری، شیاری و جویچه ای با سیستم های آبیاری نوین جایگزین شده و از هدررفت منابع ارزشمند آب جلوگیری بعمل آید.روش آبیاری قطره ای  برای انواع کشتهای متراکم و ردیفی نظیر میوه ، سبزیجات، صیفی جات ، چغندرقند و … خصوصاً در گلخانه ها قابل استفاده است. 

مشخصات فنی

+ استاندارد لوله آبیاری شرکت لوله پلی اتیلن بوکان مطابق جدول ذیل استقطر خارجی لوله: ١۶ میلیمتر ( و قابل تولید طبق سفارش مشتری)
طول کلاف ها ۴۰۰ متر ( و قابل تولید طبق سفارش مشتری)
منعطف و سبک
تولید با تکنولوژی آلمان و با مرغوب ترین مواد اولیه   

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
خیر، متشکر
X