بوکان پایپ واحد نمونه صنعتی استان بطور متوالی
bukanpipebukanpipebukanpipe
۰۴۴-۴۶۴٣٣۴۴۴,۵
آذربایجان غربی - بوکان- کیلومتر ١۰ جاده میاندواب

درباره ما

تاریخچه و معرفی

شرکت لوله پلی اتیلن بوکان (بوکان پایپ ) در سال ١٣٧۶ با هدف توسعه تولید ملی و بومی سازی تکنولوژی های روز دنیا در ایران با خرید ماشین آلات مورد نیاز از شرکت CINCINNATI کشور اتریش به بهره برداری رسید و فعالیت خود را با دو خط تولید آغاز نمود.

بوکان پایپ افتخار دارد که پس از دو دهه سابقه تولید انواع لوله های پلی اتیلن امروز در سایه همت و تلاش متخصصین ایرانی شرکتی کاملاً شناخته شده و به نام در صنعت لوله پلی اتیلن کشور می باشد و کسب عنوان واحد نمونه به طور متوالی در سالهای فعالیت و کسب رتبه ی A در میان تولیدکنندگان لوله پلی اتیلن از سازمان جهاد کشاورزی مؤید این ادعاست.

هم اینک این شرکت با پنج خط تولید و ظرفیت اسمی ١٢٧۰۰ تن در سال و با نگرش بهینه سازی پیوسته تولید، خط مشی ارائه محصولی با کیفیت و صادرات محور را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است و خرسندیم که حاصل تلاشمان در عرصه صنعت به ثمر نشسته و به مدد پشتکار پرسنل کوشا و متعهد توانسته ایم زیرساخت تولید با پیشرفته ترین تکنولوژی های روز را در کشور پایه ریزی کنیم.

شرکت لوله پلی اتیلن بوکان همواره خود را متعهد به رعایت اصل کیفیت در ارائه محصولی با مشخصات و کیفیت ویژه دانسته که با رعایت حقوق مصرف کنندگان طی سالها فعالیت موجب جلب اعتماد و اطمینان مشتریان شده است. شرکت به منظور حصول اطمینان از ایجاد زیرساخت یکپارچه IMS در مسیر سرآمدی، رعایت الزامات استانداردهای زیر را در دستور کار قرار داده است.

گواهینامه  ISO/IEC١٧۰٢۵ سیستم مدیریت آزمایشگاه ، ISO٩۰۰١:٢۰۰٨سیستم مدیریت کیفیت، ISO١۴۰۰١:٢۰۰۴ سیستم مدیریت زیست محیطی،OHSAS ١٨۰۰١:٢۰۰٧ سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی شغلی، ISO١۰۰۰٢:٢۰۰۴ رسیدگی به شکایات مشتری، CЄ گواهی انطباق محصول اتحادیه اروپا

 استراتژی بلند مدت شرکت لوله پلی اتیلن بوکان ایجاد زیر ساخت هایی برای بهبود مستمر و رشد پایدار است و مدیریت ارشد شرکت، مشتری مداری را به عنوان یک اولویت مطرح نموده که در طول سالها فعالیت به آن متعهد مانده است.

خط مشی شرکت

شرکت لوله پلی اتیلن بوکان با نزدیک به دو دهه سابقه در تولید انواع لوله های پلی اتیلنی با استفاده از تکنولوژی روز و تجهیزات مدرن، به منظور ارتقاء توان کمی و کیفی تولیدی و حفظ منافع طرفهای کاری با الگو قرار دادن استانداردهای یکپارچه IMS موارد ذیل را مد نظر قرار می دهد:
آرمان ما:
١) ترویج تفکر سیستمی در کلیه سطوح سازمان
٢) ارتقای جایگاه سازمان در بازارهای منطقه وبین الملل
٣) تلاش برای داشتن محیطی پاک
۴) بهبود مستمر واثر بخشی زمینه های سازمانی

برنامه های ما:

١) آموزش وپرورش نیروی انسانی
٢) ایجاد تعاملات مستمر با سازمان های منطقه ای وبین المللی
٣) انجام تحلیل های دوره ای شاخص های سازمان
۴) رعایت الزامات استانداردهای تولیدی ومدیریتی
عوامل فوق چارچوبی برای تعیین و بازنگری اهداف کیفیت میباشد. در این راستانماینده ی مدیریت باحکم اینجانب معرفی و مسئولیت های مرتبط را عهده دار شده اند.
انتظار می رود کلیه کارکنان با رعایت مفاد مستندات تهیه شده وانجام مسئولیت های محوله همکاری های لازم را بانماینده مدیریت در حفظ و ارتقاء نظام مدیریت کیفیت معمول دارند

اهداف ما در بوکان پایپ

١) افزایش سطح رضایت مندی ذینفع های سازمان
٢) افزایش ایمنی وبهداشت پرسنلی در سطح سازمان
٣) کاهش آلاینده های احتمالی سازمان
۴) افزایش سودآوری با توجه به کیفیت وکمیت محصولات
۵) رسیدگی دقیق وبه موقع به شکایات مشتری

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
خیر، متشکر
X